Vyberte aktivitu

Ex Oriente Film East Silver East Doc Platform KineDok Český dokument

Ex Oriente Film

Workshop 1 - Find your Originality

Workshop 2 - Production & story development

Workshop 3 - Market Opens

Workshop 2 - Story Packaging

Workshop 1 - Focus and Inspiration

Workshop 2 - Inside the Production

Workshop 1 - Out of the Comfort Zone – Vision, Space, Story

East Silver

East Silver Karavan

Silver Eye

DOK Leipzig Selection

Polish Docs Selection

Doc Alliance Selection

Cena Silver Eye

Oppose Othering!

East Silver Delegation at IDFA Docs for Sale

East Doc Platform

Czech Docs... Coming Soon

East Doc Forum

East Doc Interactive

East Doc Market

East Doc Shorts

KineDok

Český dokument

Panel připravovaných českých dokumentárních filmů

Katalog českých připravovaných dokumentárních filmů

Večer s českým dokumentem

Databáze

Alice in the land

Alice in the land

Matka vezme svou náctiletou dceru na dlouhou cestu napříč Ruskem. Chce, aby dívka, která se narodila v zahraničí, dobře poznala matčinu vlast. Možná se podaří ukázat dceři Rusko, ale začne ho milovat?
A Loss of Something Ever Felt

A Loss of Something Ever Felt

Sestra přijíždí do Bogoty v Kolumbii, aby hledala ducha z pekla, svého nevlastního bratra Lauriho, závislého na drogách.
An Impalpable Paradise

An Impalpable Paradise

Vitalij a Olga, dva běloruští teenageři, žijí ve vesnici nedaleko Černobylu. Nebyli svědky katastrofy, ale vyrůstali v zakázané zóně. Vitalij sní o tom že se odstěhuje, zatímco Olga si to nedovede představit.
Bottlemen

Bottlemen

Kdysi archeologické naleziště pradávné civilizace, nyní je zde největší balkánská skládka procházející privatizací. Komunita sběračů lahví čelí nejisté budoucnosti, když se jejich práce stává nepotřebnou.
Inconvenient memory

Inconvenient memory

Mladý filmař objeví tajný archiv svého dědečka, slavného sovětského kameramana. Objevováním příběhu skrytého za zničenými fotografiemi a konfrontací mezi pamětí a zapomínáním se přibližuje svému dědečkovi trpícímu…
In the Sweltering Sun

In the Sweltering Sun

Davidův eklektický palác je scénou absurdního divadla. kde se mladí chlapci věnují bojovým uměním a během desetidenního výcviku se snaží dostat do Velkého světa.
Love Lines

Love Lines

Neovyklá, ale spektakulární love story mezi Alicí, dívkou, která se stala příliš rychle ženou, a Dorianem, který své mládí prožil už dávno.
Nová šichta

Nová šichta

Tomášovi táhne na padesát, je radikálním fanouškem Baníku a posledních 25 let fáral na dole Paskov. Poptávka po uhlí dlouhodobě klesala a letos se proto důl uzavřel. Tomášovi a jeho propuštěným kolegům bylo nabídnuto…
Olympijský mezičas

Olympijský mezičas

Už na začátku nového milénia měla Čína s miliardou a 400 miliony obyvatel nejvyšší přírůstek HDP na světě a v průběhu dalších 7 let byla schopna vystavět infrastrukturu a dokončit stavbu gigantického olympijského města…
The Pit

The Pit

“The Pit” je dokumentární antiutopií o malém městě na okraji obří otevřené jámy. Někteří lidé doufají, že se ji podaří proměnit na nejmodernější město naší planety.
1 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace