Jak vytvořit promítací místo

30. 3. 2023

Zveme vás na mezinárodní konferenci s názvem Jak vytvořit promítací místo, která se uskuteční 30. března od 11 hodin v pražském Kině 35 v rámci East Doc Platform 2023. Celý program je v angličtině a vstup je zdarma.

Facebooková událost

Program začíná v 11 hodin a skládá se z prezentací manažerů míst, kteří pořádají kulturní akce a projekce v alternativních společenských prostorech, jako jsou kavárny, bary nebo galerie. Součástí konference je panelová diskuse, v níž se o své know-how podělí odborní hosté, jejichž zkušenosti přesahují rámec pořádání kulturních akcí v alternativních prostorech.

Jedná se o první ze dvou plánovaných konferencí, které budou vycházet z poznatků z připravované publikace věnované vytváření úspěšných kulturních akcí. Tato publikace bude představena během druhé konference v březnu 2024 a podílejí se na ní KineDok manažeři, koordinátoři a další experti na danou problematiku ze všech partnerských zemí.


Další informace
zpět na události
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace