Vyberte aktivitu

Ex Oriente Film East Silver East Doc Platform KineDok Český dokument

Ex Oriente Film

Workshop 3 - Market, Here I Am!

East Silver

East Silver Karavan

Silver Eye

Cena Silver Eye

Polish Docs Selection

DOK Leipzig Selection

Doc Alliance Selection

Oppose Othering!

East Silver Delegation at IDFA Docs for Sale

East Doc Platform

Czech Docs... Coming Soon

East Doc Interactive

East Doc Market

East Doc Forum

East Doc Shorts

KineDok

Český dokument

Panel připravovaných českých dokumentárních filmů

Katalog českých připravovaných dokumentárních filmů

Večer s českým dokumentem

Databáze

Amoosed!

Amoosed!

Amoosed! je jiný film o přírodě, než na jaký jsme zvyklí v rámci tohoto žánru; film, který aktivuje, aniž by byl aktivistický nebo moralistický; rozesmívá hravým surrealismem a dotýká se srdce. Stavěním losa a člověka…
Archa světel a stínů

Archa světel a stínů

Zapomenutý příběh filmových průkopníků v Africe, Martina a Osy Johnsonových, kteří natočili svůj první film době, kdy filmování bylo nebezpečnější než lvy či malárie.
Až přijde válka

Až přijde válka

Stovky teenagerů se přidávají k domobraně Slovenskí branci, s oddíly po celém Slovensku. V horských lesích budují modelovou organizaci, s drsnými pravidly a tresty, připomínajícími diktaturu.
Batalives

Batalives

O lidech, kteří žijí všichni ve stejném městě, i když každý na jiném konci světa. Pět osob, kteří žijí v pěti městech se společnou unikátní historií.
Baťa, první globalista

Baťa, první globalista

Celovečerní dokumentární film o prvním československém podnikateli, králi obuvnického průmyslu - zakladateli světové obuvnické velmoci, starostovi Zlína (1923-1932). Obraz původního způsobu výroby a obchodu a také jeho…
Bohu žel

Bohu žel

Šest uprchlických příběhů odehrávajících se uprostřed Evropy v zemi, která uprchlíky nejvíc odmítá aniž by nějaké měla. Kde hledat příčinu? V nenávisti, neznalosti nebo strachu? Nebo od všeho trochu?
Bojovníci ze Západní a Východní fronty

Bojovníci ze Západní a Východní fronty

Ve jmenovaném dokumentárním filmu, díl druhý se bude zaobírat myšlenkou: Že ne vždy, když nasazuješ vlastní krk, za svoji vlast, se k tobě tvoje vlast zachová jako k hrdinovi.
Budovatelé říše

Budovatelé říše

Ovládají ideologii nebo ideologie ovládá je?
Camino na kolečkách

Camino na kolečkách

Honza Dušek, pacient s roztroušenou sklerózou na invalidním vozíku na Svatojakubské pouti z Logroňa do Santiaga de Compostely.
Central Bus Station

Central Bus Station

Central Bus Station je jedním z nejžalostnějších autobusových nádraží světa situovaném v Tel Avivu. Ze sedmi podlaží pouze dvě slouží účelům, za kterými byla budova postavena. V útrobách nádraží vznikla porodnice,…
1 2 3 4 5 6 7 8 13
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace