Objevujeme, podporujeme
a propagujeme nové talenty dokumentárního filmu

East Silver
TRH

Největší mezinárodně uznávaný trh  dokumentárních filmů střední a východní Evropy.

Patříte mezi tvůrce autorských dokumentů ze střední a východní Evropy a potřebujete pomoci s jejich propagací? Chtěli byste zvýšit šance na mezinárodní distribuci vašeho filmu? Máte dokončený autorský snímek, ale nemáte čas ho přihlašovat na světové filmové festivaly? Jste na správném místě.

Ex Oriente Film
WORKSHOP

Mezinárodní workshop autorského dokumentárního filmu zaměřený na kreativní vývoj a financování.

Začínáte pracovat na dokumentárním filmu či dokusérii? Promýšlíte, jak uchopit téma a jak svůj připravovaný projekt správně prezentovat? Chtěli byste, aby váš trailer, synopse a producentská strategie zaujala i ty nejnáročnější dramaturgy a fondy? Chcete se lépe zorientovat v právních i ekonomických otázkách koprodukce a moderních formách distribuce? Workshop Ex Oriente Film je tu právě pro vás!

22.–28. března 2024

East Doc Platform

PRAHA | Největší platforma svého druhu, umožňující navázat spolupráci s mezinárodními partnery v oblasti koprodukce, financování a distribuce dokumentárních projektů ze střední a východní Evropy. Každoročně se zde klíčoví producenti, televizní i festivaloví dramaturgové a distributoři z celého světa setkávají s dokumentaristy připravujícími své projekty. 13. ročník East Doc Platform se uskuteční během festivalu Jeden svět.

VÍCE O AKCI

UŽIVATELSKÁ ZÓNA

Vítejte v Uživatelské zóně IDF

Účastníci našich programů zde naleznou veškeré podklady k aktuálním akcím, doplňující materiály a další praktické informace.

Databáze

Obsáhlá databáze plná informací o filmových profesionálech, jejich projektech, filmech a společnostech

jít do databáze

Videotéka

Online videotéka filmů z kolekce trhu East Silver

jít do videotéky

Žijeme dokumentem, buďte u toho s námi.

Přihlaste se k odběru newsletteru a dostávejte pravidelnou dávku čerstvých informací.

Nezapomeňte nás sledovat na sociálních sítích

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace