UA

2017

22 min

Dokončený

Ne! Ne! Ne!

НІ! НІ! НІ!

Režie: Mykola Ridnyi

Synopse

The main heroes of the film are the young people from Kharkiv, a city located in the Eastern part of Ukraine. Reaching their early twenties coincided with the breakout of the war in the neighbouring region of Donbass. An LGBT activist and poet, a fashion model, a group of street artists, a creator of a computer game – all of them are artists or working in the creative industries, typical for a peaceful life of a big city. However, the proximity to the war affects each of the characters and their activities. Heroes react and reflect political events through their specific relationships with the urban space and the reality of the social media.

Trailer

Články

Hranice práce na Doclisboa
15. 10. 2018

Hranice práce na Doclisboa

EAST SILVER
Na prestižním festivalu Doclisboa bude v sekci Doc Alliance uveden dokument Apoleny Rychlíkové Hranice práce. Také další tituly East Silver Karavany – Ne! Ne! Ne! a The Last Ice Hunters – najdeme v programu nadcházejících festivalů.
číst více
Nominace na cenu Silver Eye 2018
4. 10. 2018

Nominace na cenu Silver Eye 2018

EAST SILVER
Již podesáté budou na MFDF Ji.hlava Institutem dokumentárního filmu uděleny ceny Silver Eye pro nejlepší dokumentární filmy ze střední a východní Evropy. Představujeme nominované filmy a mezinárodní poroty.
číst více
NE! NE! NE! novým titulem East Silver Karavany
18. 6. 2018

NE! NE! NE! novým titulem East Silver Karavany

EAST SILVER
Krátkometrážní autorský dokument Mykoly Ridného o mladých lidech z východoevropského Charkova NE! NE! NE! (НІ! НІ! НІ!) je nejnovějším přírůstkem v East Silver Karavaně.
číst více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace