Logo of category

transmédia

East Doc Interactive

O projektu

Pět vybraných interaktivních, hybridních, cross-mediálních nebo VR projektů bude představeno v rámci East Doc Interactive prezentace určené zahraničním profesionálům z oblasti digitálních médií a interaktivních webových projektů, zástupcům televizí, online médií, fondů a konzultantů na poli interaktivního vyprávění. Interaktivní pitch formou kulatého stolu, pořádaný v rámci East Doc Fóra, je klíčovým místem pro vytváření nových partnerství, zajištění dalšího financování, ale i získání zpětné vazby co se týče mezinárodního trhu.

>>> PŘIHLÁŠKA ZDE <<<

Prezentace je otevřená všem typům interaktivních projektů, zahrnující jakékoliv projekty s inovativním přístupem k příběhu, jeho zpracování a formě. Stejně tak je určena i pro projekty jak cross-mediální, rozvíjející nové možnosti vyprávění, lineární dokumenty s interaktivní webovou částí, webdocs, multimediální projekty i virtuální realitu. Projekty mohou být v jakékoliv fázi vývoje, produkce nebo post-produkce. Výzva není určená pro dokončené projekty.

Ve spolupráci s id w | interactive documentary workshop (CH) a !FLab (BE), IDF vytváří síť pro výměnu know-how a zkušeností na poli interaktivních dokumentárních děl s cílem pomoci tak tvůrcům vyvíjet, produkovat a distribuovat své interaktivní projekty.

Kontakty:
Zdeněk Blaha / Vedoucí: zdenek@dokweb.net

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace