trh

East Silver

East Silver Market

East Silver Market je první dokumentární trh, který podporuje producenty a distributory ze střední a východní Evropy. Filmy, které jsou vybrány pro East Silver, jsou zařazeny do East Silver Market a mají předem domluvená individuální setkání s decision makers. Dvacátý ročník East Silver Market se bude konat v rámci East Doc Platform od 22. do 28. března 2024.

Určeno pro: Hledáme krátké a celovečerní dokumentární filmy vyrobené v regionu střední a východní Evropy (viz. seznam způsobilých zemí). Filmy mohou být dokončeny po červenci 2023 nebo v hrubém střihu.
Zajímají nás kreativní filmy, které se zabývají současnými tématy a zpochybňují žánrové a mediální hranice. Vítáme filmy, které nabízejí intenzivní a poutavý zážitek i neotřelé pohledy na aktuální témata, způsoby vyprávění a svět jako takový. Do soutěže se mohou přihlásit pouze filmy, které dosud nebyly přihlášeny do East Silver.

Uzávěrka přihlášek je 10. listopadu 2023.

Přihláška je bezplatná a najdete ji zde → PŘIHLÁŠKOVÝ FORMULÁŘ

Podrobnější pokyny najdete zde

Kontakty:
Veronika F. Dvořáčková / Manažerka East Silver: dvorackova@dokweb.net
Nora Särak / Koordinátorka East Silver: sarak@dokweb.net
Sofia Tocar / Koordinátorka East Silver Karavany: tocar@dokweb.net

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace