UA, FR

2023

90 min

Dokončený

Elevation

Висота

Režie: Max Rudenko

Synopse

Vasyl is a former ski jumper, who now works as a coach at the ski jumping school for children in the Carpathians. He is a loner, and sports is his whole life. Zhenya is Vasyl's favorite trainee. For five years he spent lots of energy making her a champion. With her success, his dreams can come true. When the girl grows up, she decides to try in another area of life not connected to sports. Vasyl's work seems to no longer make sense. But he finds the strength to start all over again.

Články

EDP 2020: Návštěvníci, Šaman proti Putinovi i Veletrh bydlení
5. 2. 2020

EDP 2020: Návštěvníci, Šaman proti Putinovi i Veletrh bydlení

EAST DOC PLATFORM EAST DOC MARKET EAST DOC FORUM
Projekty představené na pitchingu East Doc Forum a během schůzek na East Doc Marketu jsou nedílnou součástí 9. ročníku East Doc Platform, který se uskuteční v Praze od 7. do 13. 3.
číst více
Představujeme projekty vybrané do workshopu Ex Oriente Film 2019
28. 5. 2019

Představujeme projekty vybrané do workshopu Ex Oriente Film 2019

EX ORIENTE FILM
Institut dokumentárního filmu představuje 12 dokumentárních projektů, které byly vybrány k účasti na 17. ročníku mezinárodního workshopu Ex Oriente Film. Děkujeme všem, kteří přihlásili svůj projekt!
číst více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace