Logo of category

propagace

Český dokument

Katalog Czech Docs

Tištěný a online katalog Czech Docs obsahuje informace o českých středometrážních a celovečerních dokumentárních projektech ve stádiu vývoje, výroby a postprodukce, sekci krátkých dokumentů a přehled českých distribučních dokumentů dokončených v období září – leden dle konkrétního ročníku vydání. Zaměřuje se zejména na solitérní dokumenty, lze však přihlásit i část dokumentárního cyklu.

Součástí katalogu je přehled produkčních společností aktivních v dokumentárním sektoru a fakta a statistiky o českém dokumentu v daném roce. Informace v katalogu jsou určeny zejména českým a zahraničním filmovým profesionálům.

Katalog Czech Docs je vydáván vždy v lednu a první jeho destinací je Mezinárodní filmový festival Berlinále. Publikace je během celého roku distribuována na filmových festivalech, akcích pořádaných či navštěvovaných IDF, je používána při komunikaci s institucemi a je aktivně distribuována též na všech odborných akcích pořádaných Czech Film Center (přehlídky českých filmů, prezentace projektů, pitching fóra) a IDF (Ex Oriente Film, East Doc Forum, East Silver Market, East Doc Platform, přehlídky českých filmů, české delegace, pitching fóra), zastupitelským úřadům v zahraničí, Českým centrům, kulturním a státním institucím a profesním sdružením zabývajícím se audiovizuální tvorbou a filmovým novinářům.

Katalog Czech Docs  2018-2019 ve formátu PDF si můžete stáhnout zde. Informace o projektech, které jsou uvedeny v tištěném katalogu, jsou pravidelně aktualizovány v naší databázi.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace