East Doc Platform

O projektu

Chcete se stát součástí největší akce pro dokumentaristy ze střední a východní Evropy? Potřebujete konzultaci ohledně vašeho chystaného dokumentu se zahraničními i českými odborníky? Rádi byste se v neformální atmosféře setkali s některým z klíčových mezinárodních dokumentárních profesionálů?
Akreditujete se na East Doc Platform pořádanou v Praze při Mezinárodním festivalu dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět. Akce se každoročně účastní na 400 filmových profesionálů a v jejím závěru jsou těm nejlepším projektům udíleny ceny včetně Ceny East Doc Platform, Postprodukční ceny České televize či Koprodukční ceny HBO Europe. Pro veřejnost jsou přichystány přednášky významných osobností světového dokumentu na aktuální témata.

Datum konání: 6. - 12. března 2017
Kde: Praha / Institut Cervantes
Zaměření: vývoj projektu, propagace, pitching, networking, spolufinancování, transmedia, kampaně, outreach, distribuce, osobní schůzky, přednášky, masterclassy, projekce a odborné panelové diskuze
Projekty: ve fázi vývoje, produkce, postprodukce.
Uzávěrka přihlášek: 10. listopadu 2016

6. ročník East Doc Platform (EDP)
– největší akce pro středo a východoevropské dokumentaristy. Akce zprostředkuje setkání více než 120 východoevropských režisérů a producentů, kteří hledají dramaturgickou, finanční a distribuční podporu, s více než 100 nejvýznamnějšími zástupci světových TV stanic, distributory, zástupci sales, fondů a mezinárodních filmových festivalů,  kteří přijedou vybírat z těch nejslibnějších filmů a projektů. Akci pořádá Institut dokumentárního filmu při Mezinárodním festivalu dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět. Předností East Doc Platform je v regionu největší zastoupení klíčových mezinárodních dokumentárních profesionálů, se kterými se  zde může v uvolněné a přátelské atmosféře osobně setkat každý z vybraných účastníků i akreditovaných observerů. East Doc Platform výjimečným autorským dokumentům pomůže v zaostření tématu a vizuálního stylu a v nalezení vhodných koprodukčích a distribučních partnerů.

Kontakty:
Miriam Ryndová
/ Vedoucí: miriam@dokweb.net


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace