IDF INDUSTRY SESSIONS

ONLINE

Nenechte si ujít přednášku a webinář Liny Srivastavy (1. a 2. 12)

24. 11. 2021

Autor: Veronika Zýková

Připojte se 1. 12. k další ze série IDF Industry Sessions, tentokrát se stratéžkou sociálních inovací Linou Srivastravou, která bude mít o den později, 2. 12., rovněž otevřený webinář na Zoomu. Řeč bude o strategickém řízení dokumentárních projektů. Obě akce jsou zdarma.

IDF INDUSTRY SESSION
Přednáška Liny Srivastavy: How Documentaries Can Catalyze Systemic Change 

Moderace: Margje de Koning (umělecká ředitelka Movies that Matter)
1. prosince, 18:00 - 19:30

Facebooková událost
Živé vysílání


Kampaně sociální angažovanosti a strategie dopadu jsou v rámci středoevropské a východoevropské dokumentární tvorby velmi málo zastoupeny. Přitom tématům a námětům filmových projektů by zařazení takové strategie často velmi výrazně prospělo. Lina Srivastava bude hovořit o tom, jak lze strategicky řídit dokumentární projekty během vývoje, produkce a distribuce. 
Přečtěte si Linin text Creating Impact Should Never be an Afterthought.

OTEVŘENÝ WEBINÁŘ
Lina Srivastava: New Ways of Thinking About Documentaries to Support Collective Efforts

Moderace: Hana Kulhánková (koordinátorka IDF Industry Sessions, bývalá ředitelka festivalu Jeden svět)
2. prosince, 18:00 - 19:30  

Připojte se k webináři přes Zoom: https://bit.ly/new-ways-of-thinking
Heslo: 379152


Natáčíte filmy o sociálních, politických nebo ekologických tématech? Chcete oslovit více diváků a navázat silná spojenectví? Lina Srivastava vám poradí, jak na to. Lina je stratéžka, jež spojením advokacie, technologií, kultury, umění a vyprávění příběhů katalyzuje a posiluje sociální dopad, sociální hnutí a systémové změny. Její projekty vznikají ve spolupráci s komunitami, které mají živou zkušenost s našimi globálními problémy, a slouží jim. Spolupracuje na pozitivních, kolektivních a komunitou vedených změnách. Její práce vyzdvihuje příběhy těchto komunit, aby upozornila na modely změny, které si všichni musíme osvojit a zavést. 

Přednáška a webinář Liny Srivastavy jsou organizovány s laskavou podporou Velvyslanectví USA v České republice a American Film Showcase.

IDF Industry Sessions a webináře organizuje Institut dokumentárního filmu s finanční podporou programu Kreativní Evropy MEDIA, Ministerstva kultury České republiky a Státního fondu kinematografie.

zpět na články
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace