KINEDOK

Premiéra filmu Zdola + Muzikanti bez domova

22. 8. 2023

Autor: Anna Jurková

KineDok vás srdečně zve na českou distribuční premiéru filmu Zdola režisérky Terezy Vejvodové, která se uskuteční 13. září v pražském Bike Jesus od 19:00. Součástí večera bude také diskuze a koncert Muzikantů bez domova. Vstup na akci je zdarma (žádná předchozí registrace není potřeba) a akce je English friendly.

Harmonogram večera:
19:00 doors
20:00 úvod, projekce filmu a diskuze
22:00 koncert Muzikantů bez domova

ZDOLA (režie Tereza Vejvodová, Česká republika, 2022, 62 min)
Co se děje s člověkem, když ze dne na den přijde o všechno? Zdola je dokumentární experiment a osobní výzkum mladého sociálního pracovníka, který se rozhodl strávit týden na ulici v Ústí nad Labem. Pokusil se tak více porozumět realitě svých klientů. V syrovém kontinuálním záznamu skryté kamery jsme svědky nejrůznějších sociálních interakcí, především však prudkých změn bezprostředního prožívání hlavního protagonisty.


MUZIKANTI BEZ DOMOVA
Nestálé hudební uskupení, které spojuje láska k hudbě a zkušenost s bezdomovectvím. V jejich repertoáru najdete romské melodie, rockový drive i písně s křesťanskou tématikou. 


Facebooková událost

zpět na články
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace