KINEDOK

ČESKÝ DOKUMENT

Cukr blog představí projekt KineDok i v Londýně a Bristolu

19. 10. 2015

Autor: Filip Šebek

Ve spolupráci s Českým centrem v Londýně proběhnou ve Velké Británii dvě projekce investigativně laděného dokumentárního snímku Cukr blog, v němž se jeho režisérka Andrea Culková rozhodne postavit proti „cukrovému diktátu“ a zjistit důsledky staleté konzumace cukru na jednotlivce a společnost.

Snímek Cukr blog z letošní nabídky 12 autorských dokumentů projektu KineDok se představí na festivalu Made in Prague 3. listopadu v prostorách londýnského Bertha DocHouse. Po projekci snímku, která začne v 18:30, bude následovat debata s režisérkou Andreou Culkovou. Ta nebude chybět ani na debatě po druhé projekci jejího filmu, která se uskuteční 4. listopadu od 19:00 v Bristolu (LT3, 17 Woodland Rd).

Obě projekce organizuje Institut dokumentárního filmu ve spolupráci s Českým centrem v Londýně. Rozhovor s režisérkou filmu Cukr blog, který byl premiérově uveden na dánském festivalu CPH:DOX a v březnu slavnostně zahajoval letošní ročník mezinárodního projektu KineDok, si můžete přečíst zde.

zpět na články
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace