EAST SILVER

Uzávěrka trhu East Silver 2020 je již 31. července

25. 6. 2020

Autor: Veronika Zýková

Trh East Silver čeká na vaše přihlášky. Uzávěrka pro projekty v hrubém střihu je již 31. července 2020. Přihlašování je zdarma a platné rovněž pro předvýběr na MFDF Ji.hlava.

Pokud nám budou okolnosti nakloněny, 17. ročník trhu East Silver se bude konat během 24. Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů Ji.hlava (27. října – 1. listopadu 2020). Přihláška do trhu East Silver je platná také pro předvýběr na jihlavský festival. Pro přihlašování použijte náš ONLINE FORMULÁŘ. Přihlašování je zdarma. Veškeré informace najdete zde

East Silver
Hlavním cílem trhu East Silver je podporovat a propagovat kvalitní dokumentární tvorbu z oblasti střední a východní Evropy. Do trhu je každoročně zařazeno přes 300 nejnovějších dokumentárních titulů z více než 29 zemí.

East Silver Karavana
Mezi klíčové celoroční aktivity trhu East Silver patří zejména East Silver Karavana. Pod tímto názvem celoročně prezentujeme výběr východoevropských dokumentárních filmů na nejvýznamnějších mezinárodních filmových festivalech a trzích a napomáháme tak jejich festivalové distribuci.


Online databáze East Silver
K lepší orientaci filmových profesionálů na poli středo- a východoevropského dokumentárního filmu slouží databáze dokončených filmů.

Online streaming titulů trhu East Silver i po skončení trhu
Filmy zařazené do trhu jsou po dobu jednoho roku k dispozici i v online videotéce přístupné festivalovým dramaturgům, distributorům, zástupcům televizí a dalším filmovým profesionálům z celého světa na streaming.eastsilver.net.

zpět na články
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace