EE

2019

13 min

Dokončený

Čekání na zázrak

Oodates imet

Režie: Aljona Surzhikova

Synopse

This is very sensitive and personal story dedicated to death of the child of director and cameraman of the film. We do not blame anyone, but we strongly believe that this story should be told. Actually, we made a decision to share this story asking our older son: Shall we do this film, or not? At that point, he was 10 years old. He said when you take off my devices it seems to be a big grief for me, but if Isee such film I will realise what is real grief. We did it. As a result, we guess, this film is not about death, it is about life.

Trailer

Články

East Silver Karavana na festivalech
27. 11. 2019

East Silver Karavana na festivalech

EAST SILVER
Filmy East Silver Karavany Čekání na zázrak, Můj neznámý vojín, Dobrá smrt a Poslední lovci ledu byly promítány v listopadu 2019 promítány na řadě festivalů. Domácí zápas čeká v prosinci projekce na íránském festivalu Cinema Vérité v Teheránu.
číst více
Známe nejlepší krátký film oceněný Silver Eye 2019
27. 10. 2019

Známe nejlepší krátký film oceněný Silver Eye 2019

EAST SILVER
Cena Silver Eye pro nejlepší krátký film trhu East Silver byla udělena snímku Pripyat Piano Elišky Cílkové. Zvláštní uznání získala Aljona Suržikova za film Čekání na zázrak.
číst více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace