DE

2015

60 min

Dokončený

Prison System 4614

Haftanlage 4614

Režie: Jan Soldat

Synopse

Ve světě fetišů je místo pro téměř jakékoli choutky. Arwed odpovídá na poptávku jednoho druhu zákazníků: vede soukromé vězení, kde ochotně šikanuje a týrá své platící hosty všemi způsoby. Jako ředitel věznice je zároveň ceremoniářem; se svým partnerem Dennisem naplňují ty nejdivočejší fantazie vězňů. Trestanci si užívají dny a noci strávené v želízkách jako dovolenou na místě, kde mohou konečně vypnou a odpočívat. Místní role-playing působí jako divadelní improvizace, obzvlášť když vidíme ředitele s partnerem jak plánují představení na další den v prázdných chodbách a celách své instituce. Ale ani s bičem v ruce tito "bachaři" nezapomínají na lidskost a jsou si téměř pečovatelsky vědomi své zodpovědnosti za ty, kdo si zde odpykávají svůj "trest".

Články

Ceny Silver Eye získávají dokumentaristé z Polska a Rakouska
31. 10. 2015

Ceny Silver Eye získávají dokumentaristé z Polska a Rakouska

EAST SILVER
Již sedmým rokem uděluje Institut dokumentárního filmu ceny Silver Eye pro nejlepší dokumentární filmy zařazené do trhu East Silver. Cílem ceny je upozornit na jedinečné snímky z regionu střední a východní Evropy.
číst více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace