BY, GE

2018

52 min

Dokončený

Místo pro lásku

Misto liubvi

Režie: Liuba Zemtsova

Synopse

Pozoruhodní mladí lidé žijí v zařízení pro osoby s mentálním postižením, avšak rozhodnou se ústav přeměnit na místo plné spalujících vášní a chuti do života.

Všichni mají pouze lehkou formu postižení a mohli by se snadno integrovat, kdyby jim ovšem společnost toto právo neupírala. Prostřednictvím příběhů protagonistů a ponorem do světa filmu již nevidíme jen osoby s postižením, nýbrž objevujeme lidi plné života, svérázné a silné osobnosti.

Trailer

Články

Speciální projekce Místa pro lásku připomene běloruské filmaře
27. 5. 2020

Speciální projekce Místa pro lásku připomene běloruské filmaře

Všechny štítky
14. května zemřeli při dopravní nehodě producent Vladimir Michailovski a zvukař Max Gavrilenko. Režisérka Ljubov Zemcova bojovala o život v nemocnici, bohužel zraněním podlehla 22. května 2020. 
číst více
East Doc Platform ocenila nejlepší dokumenty střední a východní Evropy
9. 3. 2018

East Doc Platform ocenila nejlepší dokumenty střední a východní Evropy

EX ORIENTE FILM EAST DOC PLATFORM EAST DOC FORUM
Již po sedmé se uskutečnilo největší setkání dokumentaristů ve střední a východní Evropě EAST DOC PLATFORM organizováno Institutem dokumentárního filmu. Do Prahy ve dnech 3. – 9. března zavítalo 350 filmových profesionálů z celého světa.
číst více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace