CZ, ES

2020

33 min

Dokončený

Zisma

Režie: Jorge Sánchez Calderón

Synopse

Gran Dani pracuje jako prodavač ovoce a zeleniny na trhu a píše písně inspirované jeho každodenním životem, které se stávají repertoárem jeho bizární punkové kapely. Jednoho dne drama zasáhne jeho život a peklo se uvolní... Gran Dani musí překonat strach, najít způsob, jak ovládnout svou novou realitu a znovuobjevit sám sebe. Tímto filmem zájem bylo zobrazovat Gran Daniho unikátní pohled na svět a jeho vnitřní rozpolcenost zatím zbořim veškeré obvykle představy rockumentárního žánru. Místo toho, výdávám se na pouť do jeho vnitra, do duše mého nejlepšího přítele. Prozkoumám jeho sny a vize, konfrontuju jeho démony a odhalím jeho důkladnou životní filozofii. Film je koláží videodeníků shromážděných po dobu 13 let, foundfootage a animace ilustrujících duševního stavu protagonisty.

Trailer

Články

Filmy East Silver ve videotéce Visions du Réel
26. 4. 2020

Filmy East Silver ve videotéce Visions du Réel

EAST SILVER
Letošní videotéka online edice festivalu Visions du Réel, která je k dispozici filmovým profesionálům od 25. 4. 2020, nabízí pět titulů z katalogu trhu East Silver, zaměřeného na propagaci kvalitní dokumentární tvorby z oblasti střední a východní Evropy.
číst více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace