Eliza Zdru

Rumunsko

Eliza Zdru

režie

Eliza Zdru byla producentkou filmu "Momentky"(2011) režisérky Veroniky Janečkové. Snímek byl natočen v rámci Workshopu Aristoteles, kde získal i cenu Best Film Prize.
Studovala filmová a televizní studia na Media University v Bukurešti a získala titul v oboru komuniční studia a public relations na National School of Political Science and Public Administration (SNSPA, Bukurešť). Dříve pracovala pro Media Pro Pictures (Rumunsko) jako korektorka a byla asistentkou produkce filmu “When I Want to Whistle, I Whistle” (2010), který získal cenu Stříbrného medvěda a cenu Alfreda Bauera na Mezinárodním filmovém festivalu v Berlíně v roce 2010. Pracovala také jako filmová kritička pro různé noviny a online časopisy. Mezi nejpodstatnější patří pokrytí posledních tří vydání Astra film festivalu, což je nejvýznamnější mezinárodní dokumentární festival v Rumunsku.
V současné době pracuje na několika různých filmových projektech v Bukurešti.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace