Peter Albrechtsen

Dánsko

Peter Albrechtsen

zvuk

Peter Albrechtsen je dánský zvukový designer, re-recording mixer a hudební supervizor působící v Kodani a pracující na celovečerních filmech a dokumentech.

Mezi jeho poslední dokumentárními počiny patří festivalově oblíbené: Bill Nye: Science Guy, Land of the Free a True Conviction. Současné fikční tituly zahrnují dánský hit - triller Darkland, finský vítežný snímek v Cann - The Happiest Day in the Life of Olli Mäki a zvukové efekty pro film Christophera Nolanda: Dunkirk. Tento rok byl Peter pozván aby se stal členem Academy of Motion Picture Arts and Sciences a také členem US association of sound designers, MPSE.

Současně Peter pracoval jako hudební supervizor a editor - úzce spolupracoval s celosvětově známým muzikanty jakými jsou: Antony and the Johnsons, Jóhann Jóhannsson and Efterklang.

Peter také píše o hudbě a filmu pro různé dánské mezinárodní časopisy a přednáší o sound design po celém světě, moderuje semináře a učí na The Danish Film School.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace