Ivona Remundová

Česká republika

Ivona Remundová

zástupce organizace, producent, scenárista

Narodila jsem se v roce 1983 na jižní Moravě, odkud jsem se po dokončení studia na gymnáziu přestěhovala do Prahy. Vystudovala jsem politologii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a během studií pracovala dobrovolně i profesionálně na různých neziskových kampaních. Pracovala jsem v české pobočce Amnesty International, věnovala se znevýhodněným dětem v programu PětP, koordinovala výstavbu centra pro opuštěné děti v jižní Indii nebo spolupracovala s Humanistickým hnutím na nenásilném boji proti výstavbě vojenské radarové stanice Spojených států v středočeských Brdech.

V posledních letech se věnuju svým třem dětem, jakožto dula podporuju ženy během těhotenství a porodu a také se podílím na propagaci dokumentárního filmu v rámci projektu KineDok. Společně s mým drahým manželem Filipem Remundou jsem založila svou vlastní PR agenturu a produkční firmu Studio Prosvěta. Ve zbývajícím čase jsem občas DJkou a spolupracuji na scénářích dokumentárních filmů a moderuju rozhovory s lidmi, kteří hýbou světem. PRavidelně spolupracuje s Institutem dokumentárního filmu, kde připravuje sérii docu podcastů.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace