Kontakt

AFI Fest

2021 North Western Avenue
90027
Los Angeles, US
www.afi.com/afifest
Mapa

Spojené státy americké

AFI Fest

O společnosti

Americký filmový institut každoročně oslavuje mezinárodní filmy od moderních mistrů i začínajících filmařů, AFI FEST nabízí každodenní slavnosti na červeném koberci, speciální promítání, rozhovory a pocty. Americká filmová akademie uznává AFI FEST jako přehlídku filmů, které se mohou kvalifikovat do obou soutěží krátkých filmů Cen Akademie (Oscars). AFI FEST je také jediným festivalem v USA, který se může pyšnit prestižním označením FIAPF, které je známkou vysoké kvality a spolehlivosti pro mezinárodní filmovou komunitu. AFI FEST je nejstarším mezinárodním filmovým festivalem v Los Angeles a od svého založení v roce 1971, kdy se ještě jmenoval FILMEX, přináší to nejlepší ze světa do hlavního města filmového průmyslu.
AFI FEST společně s trhem American Film Market (AFM) založili první akci v Severní Americe, jež spojuje filmový festival a trh. AFM je největším trhem na světě. Každoročně se zde uzavírají obchody v řádu téměř jedné miliardy dolarů a trhu se účastní více než 8 000 filmových profesionálů z více než 70 zemí světa.

Kontakt

AFI Fest

2021 North Western Avenue
90027
Los Angeles, US
www.afi.com/afifest
Mapa
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace