Kontakt

AMP Polska

Marszalkowska 15 A #3
00-626
Warszawa, PL
http://www.amppolska.com
Mapa

Polsko

AMP Polska

O společnosti

Společnost se sídlem ve Varšavě, zaměřující se na autorskou evropskou hranou i dokumentární tvorbu. Zaměstnává renomované polské filmové profesionály a koprodukčně spolupracuje s dalšími zeměmi EU. Její zakladatel Edward Porembny je autor řady dokumentů pro přední televize. Spadek (Inheritance) byl prvním snímkem uskutečněným ve spolupráci s národní Polskou televizí (TVP) a dalšími evropskými vysílateli: Audley Films, Blue Sky Motion Pictures, Arcadia Moving Pictures. Snímek obsazený Tomasem Norströmem a Krzystofem Kolbergerem se zařadil do anglické distribuce Dogwoof Pictures and the English Sale Company, Centre Films Media a nakonec byl zakoupem Canalem Plus a TVP.
Společnost nedávno dokončila celovečerní dokumentární film "Wrestling in Dakar", který vznikl ve francouzské koprodukci se společností Les Films du Tambour de Soie, která má sídlo v Senegalu. Film získal podporu v šesti zemích a byl podpořen řadou televizních stanic, včetně ARTE. Na Sunny Side of the Doc 2012 získal cenu za projekt.
AMP Polska nyní spolu s norskou společností Sant & Usant pracuje na dalším autorském dokumentárním filmu "Around My Family Table".

Kontakt

AMP Polska

Marszalkowska 15 A #3
00-626
Warszawa, PL
http://www.amppolska.com
Mapa
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace