Řecko

Ethnofest - Athens Ethnographic Film Festival

O společnosti

Athens Ethnographic Film Festival, který se pořádá každý listopad, uvádí nejlepší etnografické filmy - krátké a celovečerní antropologické dokumenty, které představují výzkum spojený s vizuální antropologií nebo relativními oblastmi. Jeho ambicí je také šíře shromažďovat a podporovat akademickou komunitu, obzvláště mladé režiséry, pomocí promítání jejich filmů, vytváření podpůrné sítě (workshopy, setkání) a také školení budoucích vědců ve vnitřních programech.

Letní škola
Festival a Netherlands Institute v Aténách ve spolupráci v množstvím holandských univerzit organizují intenzivní letní školu vizuální antropologie. Třítýdenní program sestává ze série seminářů, workshopů a praktické práce na aspektech vizuální antropologie. Třicet studentů z celého světa je rozděleno do skupin, které vytváří krátké filmy v různých částech Athén. Některé z těchto filmů jsou pak promítány na festivalu o několik měsíců později.

Kontakt

Ethnofest - Athens Ethnographic Film Festival

P.O. Box 66009
15501 Holargos
Athens, GR
www.ethnofest.gr
Mapa
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace