Rumunsko

Transilvania International Film Festival

O společnosti

Hlavním cílem festivalu je podpora kinematografie uvedením některých novátorských a atraktivních filmů, které se vyznačují jak originalitou, tak nezávislostí výrazu, odrážejí neobvyklé formy filmového vyjádření nebo se zaměřují na současné trendy kultury mladých. Festival se koná každý rok. Organizuje ho společnost Romanian Film Promotion. Jedná se o první mezinárodní festival celovečerních filmů v Rumunsku. Romanian Film Promotion byla založena v roce 2001 a klade si za cíl podpořit mladé filmaře, pořádat festival celovečerních filmů, posílit distribuci a propagaci evropského filmu, organizovat semináře a konference o filmové produkci a distribuci.
Festival organizuje také Transilvania Talent Lab, který si dává z cíl vzdělat a podpořit profesionály filmového průmyslu. Šestý ročník se zaměří na rumunské a moldavské profesionály, kteří se věnují managmentu kin a na zástupce neziskových organizací, kteří spolupracují s různými institucemi na dramaturgii lokálních kin.

Kontakt

Transilvania International Film Festival

St. Popa Soare no. 52, ap. 2, District 2
023984
Bucharest, RO
telefon: +40 733 735 952
fax: +40 213 260 268
http://www.tiff.ro
Mapa
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace