Kontakt

4 živly

Legionárska 15
83104
Bratislava, SK
telefon: +421 915 711 880
http://www.4zivly.sk
Mapa

Slovensko

4 živly

O společnosti

4 živly ponúkajú:

- bohatý program, zastrešený každoročne inou témou,

- hrané, dokumentárne, animované a experimentálne filmy, celovečerné aj krátkometrážne,

- premietania v kine, na amfiteátri, na zámku a v iných zaujímavých priestoroch,

- workshopy, masterclassy, prezentácie, koncerty, večerné párty,

- Detské 4 živly - program pre deti a ich rodičov,

- okrem letnej edície aj Zimný filmový seminár 4 živly,

- unikátnu atmosféru mesta Banská Štiavnica!Letný filmový seminár 4 živly patrí medzi najstaršie slovenské filmové podujatia. Každoročne ponúka bohatý program, zastrešený jednou témou, ktorej zodpovedá jeho programová dramaturgia, ktorá spája hrané, dokumentárne, animované a experimentálne filmy, celovečerné aj krátkometrážne, aby vďaka nim umožnila publiku nazrieť na tému z čo najväčšieho množstva uhlov pohľadu. Filmové projekcie prináša podujatie na viaceré netradičné miesta - okrem banskoštiavnického Kina Akademik či Amfiteátra, sú obľúbenými aj každoročné premietania na nádvorí Starého zámku alebo, v Botanickej záhrade, alebo na niektorom z ďalších unikátnych miest Banskej Štiavnice.

Okrem filmového programu ponúkajú 4 živly aj množstvo sprievodných podujatí zameraných na neformálne vzdelávanie. Hostia z radov filmárov a filmových teoretikov pripravujú master classy, komentované projekcie či prezentácie. Seminár sa však stal tiež platformou pre viacero projektov audiovizuálneho i výtvarného umenia, alebo miestom obľúbených koncertov a večerných párty.

Súčasťou Letného filmového seminára 4 živly je aj program pre deti - Detské 4 živly, ktoré ponúkajú okrem premietaní kvalitných detských filmov aj workshopy a tvorivé dielne.

K letnej edícii seminára pribudla v roku 2012 aj edícia zimná. Tá vyberá z celoročnej témy jednu dôležitú podtému, ktorej venuje o čosi komornejší program Zimného filmového seminára 4 živly.

Kontakt

4 živly

Legionárska 15
83104
Bratislava, SK
telefon: +421 915 711 880
http://www.4zivly.sk
Mapa
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace