Logo of category

East Doc Platform

Ceny EDP

Mezinárodní porota ocení nejlepší projekt ve fázi vývoje a výroby Cenou East Doc Platform v hodnotě 7 500 Eur. Udělená finanční podpora pomůže filmařům v dalším vývoji jejich dokumentárního filmu.

Generální mediální partner Česká televize vyhlásí vítěze Koprodukční ceny ČT spojenou s finanční podporou v hodnotě 150 000 Kč.

Všechny projekty vybrané na East Doc Platform 2018 budou soutěžit o Cenu HBO Europe v hodnotě 2 000 Eur věnovanou na vývoj projektu.

Current Time TV předkoupí vysílací práva k vybranému projektu za 3 500 Eur.

Vítěz IF/Then Short Pitch získá produkční podporu až 20 000 USD, roční průběžný mentoring a stane se součástí roční podpory distribuce, vedený Filmovým institutem Tribeca.

Díky partnerství s klíčovými evropskými festivaly je každoročně jeden z projektů vybrán na IDFA Forum, Speed Meetings v rámci DocsBarcelona, DOK Leipzig Co-Pro Meetings a prezentaci DOK Preview nebo pojede na festival v Sheffieldu.

Kontakt: 
Tereza Šimíková, vedoucí: tsimikova@dokweb.net 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace