East Doc Platform

O projektu

PŘIHLAŠUJTE SVÉ PROJEKTY DO 13. 11. 2022!

◾ Předtím než svůj projekt přihlásíte, přečtěte si prosím Guidelines
◾ Facebooková událost East Doc Platform 2023

East Doc Platform
(EDP) je největší platformou k získání mezinárodních partnerů pro koprodukci, financování a distribuci dokumentárních projektů ve střední a východní Evropě. Každoročně se tu více než stovce klíčových producentů, televizních i festivalových dramaturgů a distributorů z celého světa představí přes 120 dokumentaristů a producentů.

Kdy: 24. března – 30. března 2023
Kde: Francouzský institutPraze

Vlajkovou lodí EDP je East Doc Forum. Pitching projektů ve fázi vývoje / rané produkce dává filmařům možnost upoutat pozornost v sále sedících decision makerů a získat nezbytné partnery pro dokončení filmů.

East Doc Market nabízí individuální schůzky s mezinárodními hosty autorům projektů ve fázi vývoje / výroby / postprodukce.

East Doc Series je program reagující na trend a žánr, po kterém je značná poptávka: dokumentární série.

Součástí programu EDP je veřejná prezentace vybraných českých dokumentárních projektů ve fázi výroby / postprodukce Czech Docs… Coming Soon. Čeští producenti a režiséři zde prezentují své projekty zahraničním profesionálům.

Vybrané projekty mají zároveň šanci získat Cenu East Doc Platform. Mezinárodní porota ocení nejlepší projekt ve fázi vývoje a výroby cenou EDP spojenou s finanční podorou, která pomůže filmařům v dalším vývoji jejich dokumentárního filmu.  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace