Networking

East Doc Series

Epizoda 3: Trh

Třetí session: “Epizoda 3: Trh” – Sunny Side of the Doc, La Rochelle, Francie (21.–24. června 2021)

Sunny Side of the Doc představuje důležitý mezinárodní trh pro setkání s představiteli TV, sales agenty a dalšími klíčovými decision makery nejen z Francie. Zaměření a pozice tohoto trhu tvoří logický krok pro poslední session programu East Doc Series, jelikož nabízí možnost setkat se s řadou potenciálních partnerů nejen pro projekty doku-sérií, ale také pro další projekty včetně celovečerních a televizních dokumentů, stejně jako VR/AR a cross-mediální projekty. Ve spolupráci se Sunny Side of the Doc se na třetím session představí delegace východoevropských filmových profesionálů se svými projekty, kteří budou mít exkluzivní přístup k decision makerům a individuálním schůzkám.

Program nabídne:
○ Delegaci až 10 producentů ze střední a východní Evropy (5 projektů doku-sérií, 5 celovečerních projektů vybraných prostřednictvím open calluwith preference given to the participants of the previous two sessions)
○ Předjednané individuální schůzky s decision makery
○ Producenti získají akreditace zdarma, které jim umožní přístup na trh Sunny Side of the Doc, veřejné pichingy, přednášky a další otevřený program a setkáníTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace