EAST DOC PLATFORM

EAST SILVER

Dokumentární pondělí: Bez viditelných příznaků (7. 3.)

4. 3. 2022

Autor: Veronika Zýková

Nenechte si ujít projekci snímku ukrajinské režisérky Aliny Gorlovy No Obvious Signs (Bez viditelných příznaků) 7. března od 20:45 v pražském kině Světozor. Výtěžek z prodeje vstupenek bude věnován ukrajinským dokumentaristům a dokumentaristkám. Film uvedeme s českými i anglickými titulky.  Akci pořádá Institut dokumentárního filmu ve spolupráci s festivalem Jeden svět. 

Facebooková událost
Vstupenky
Příběh Oksany, která se vrací z války. Hovoří s psychology, bojuje s posttraumatickou stresovou poruchou a záchvaty paniky a usilovně se snaží vrátit do normálního života. Dokument ukazuje její cestu od začátku rehabilitace až po návrat do práce.

▪️ V neděli 6. 3. promítne čtyři ukrajinské filmy Kino Kavalírka a vstupné věnuje ukrajinské armádě.

▪️  Na úterý 8. 3. je nachystána projekce filmu Svědkové Putinovi v kinech po celé České republice doprovozená diskuzí, která se uskuteční v kině Světozor a bude streamována do zúčastněných kin. Vstupné půjde na sbírku SOS Ukrajina Člověka v tísni.  Více informací je zde.

▪️ V rámci East Doc Platform se 27., 29. a 31. 3. uskuteční trojice projekcí ukrajinských filmů. Výtěžek z prodejte vstupenek věnujeme na podporu Ukrajiny. Podrobné informací najdete zde.

zpět na články
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace