UA

2018

64 min

Dokončený

No Obvious Signs

Yavnykh proyaviv nemae

Režie: Alina Gorlova

Synopse

This is the story of the woman who returns from war. Talking to psychologists, battling her PTSD and panic attacks, she tries hard to get back to normal life. The documentary shows her path from the beginning of her rehabilitation till her going back to work.

Trailer

Články

Dokumentární pondělí: Bez viditelných příznaků (7. 3.)
4. 3. 2022

Dokumentární pondělí: Bez viditelných příznaků (7. 3.)

EAST DOC PLATFORM EAST SILVER
V pondělí 7. 3. od 20:45 promítneme v pražském kině Světozor film ukrajinské režisérky Aliny Gorlovy No Obvious Signs (Bez viditelných příznaků). Výtěžek z prodeje vstupenek bude věnován ukrajinským dokumentaristům a dokumentaristkám.
číst více
True Story, epizoda 25: Alina Gorlova
15. 12. 2021

True Story, epizoda 25: Alina Gorlova

Rozhovor TRUE STORY PODCAST ONLINE
V nejnovější epizodě podcastu True Story si povídáme s Alinou Gorlovou, režisérkou filmů No Obvious Signs (cena MDR na festivalu DOK Leipzig) a Z deště pod okap (ocenění mj. na IDFA či festivalu Jeden svět), o pobytu na frontě, statečnosti a traumatech.
číst více
Nominace na cenu Silver Eye 2018
4. 10. 2018

Nominace na cenu Silver Eye 2018

EAST SILVER
Již podesáté budou na MFDF Ji.hlava Institutem dokumentárního filmu uděleny ceny Silver Eye pro nejlepší dokumentární filmy ze střední a východní Evropy. Představujeme nominované filmy a mezinárodní poroty.
číst více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace