PL

???

70 min

Dokončený

Brothers

Bracia

Režie: Wojciech Staroń

Synopse

Film se vydává na cestu stalinskými gulagy i salony Evropské unie. Je to příběh o odhodlání, snech, překážkách a síle bratrské lásky, který vypráví o neobyčejném životě dvou bratrů a jejich komplikovaném vztahu. Alfons je malíř a akrobat, archetyp umělce. Mieczyslaw je kartograf, stará se o dům a snaží se usměrňovat bratrovy velké plány. Alfons by si rád splnil sen, že před smrtí uspořádá výstavu svých obrazů v Bruselu. Po návratu z Bruselu se však dozvídá, že při požáru domu všechny obrazy shořely. Bratři se ocitají bez domova a musí začít nanovo. Uspějí?

Články

Oslavte 20 let IDF spolu s námi 20 filmy na DAFilms
15. 3. 2021

Oslavte 20 let IDF spolu s námi 20 filmy na DAFilms

IDF ONLINE
Tento rok slaví IDF 20 let od svého založení. U této příležitosti jsme spolu s DAFilms vybrali 20 snímků, které představují rozmanité tváře středo- a východoevropského dokumentu a zároveň nabízí průřez rozmanitými aktivitami IDF.
číst více
Festival KineDok filmů ve Screenshotu
23. 1. 2020

Festival KineDok filmů ve Screenshotu

KINEDOK
Febdok, to je únor s patnácti KineDok projekcemi evropských dokumentů v originálním promítacím prostoru pražského Screenshotu (od 2. do 27. 2.). Expati a filmoví nadšenci se můžou těšit na oceňované English friendly filmy a diskuze s hosty.
číst více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace