CZ

???

57 min

Dokončený

Život v peří

Režie: Martin Řezníček

Synopse

O hranici mezi životem a divadlem, na hraně cirkusového umění na divadelním pódiu, hrazdě, v maringotce i ve vodním kanále... Pár let života divadelního souboru Continuo z jihočeských Malovic.

Život v peří je film o tom, co všechno můžeme obětovat divadlu, jaké je to žít s ním v symbióze jednoho divadelního společenství. Život v peří je původně divadelní příběh, ale zároveň ironické pojmenování syrového stavu života, ve kterém se tvořící člověk často nachází.
Časosběrný dokument o způsobu existence s divadlem Continuo vznikal téměř čtyři roky. Continuo znamená navazovat, spojovat, činit bez ustání. Fragmenty z posledních čtyř let života divadla, jež samo hledá, jak přežít. Film, který je především úvahou, esejí o svobodě a o výkupném, které se za ni platí. A o ztrátě svobody pro snahu získat ji. O těžko pochopitelných protikladech našeho počínání.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace