PL

2023

75 min

V postprodukci

Man of Marble

Człowiek z marmuru

Režie: Szymon Kuriata

Synopse

Remik je mladý, dvacetiletý otec, který se potýká s poruchou užívání alkoholu, což je příčinou rozpadu jeho vztahu s Magdou, který následně vedl k omezení kontaktů s jeho synem. Muž také přišel o práci a následně se musel přestěhovat ke své matce. Magda je krásná, sebevědomá dívka, která většinu volného času tráví na sociálních sítích. Tváří v tvář svému rodičovskému a partnerskému selhání se Remik rozhodne vzchopit a získat zpět to, co ztratil. Aby sobě i ostatním dokázal svou hodnotu, přijme práci stavebního dělníka a začne tvrdě pracovat. Svou proměnu dokumentuje prostřednictvím kanálu na YouTube, který založil a nazval "Člověk z mramoru". Magda mezitím přebírá zodpovědnost za péči o Fraňka a čelí dilematu: kolikrát může dát otci svého dítěte "druhou šanci"?
Má sen o šťastné rodině ještě šanci na splnění a podaří se hlavním hrdinům překročit začarovaný kruh dalších klopýtnutí, omezení, která si přinesli z domova, a očekávání, jež na ně klade společnost i oni sami?
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace