Kontakt

East Doc Platform

Štěpánská 14
11000
Prague 1, CZ
https://dokweb.net/activities/east-doc-platform/2023/about
Mapa

Česká republika

East Doc Platform

O společnosti

East Doc Platform (EDP) je největší platformou k získání mezinárodních partnerů pro koprodukci, financování a distribuci dokumentárních projektů ve střední a východní Evropě. Každoročně se tu více než stovce klíčových producentů, televizních i festivalových dramaturgů a distributorů z celého světa představí přes 120 dokumentaristů a producentů.

Akci pořádá Institut dokumentárního filmu při Mezinárodním festivalu dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět. Předností East Doc Platform je v regionu největší zastoupení klíčových mezinárodních dokumentárních profesionálů, se kterými se zde může v uvolněné a přátelské atmosféře osobně setkat každý z vybraných účastníků i akreditovaných observerů. East Doc Platform výjimečným autorským dokumentům pomůže v zaostření tématu a vizuálního stylu a v nalezení vhodných koprodukčních a distribučních partnerů. V rámci EDP se uskuteční klíčové aktivity IDF. Vlajkovou lodí EDP je East Doc Forum (dříve East European Forum). Pitching projektů ve fázi vývoje / rané produkce dává filmařům možnost upoutat pozornost v sále sedících decision makerů a získat nezbytné partnery pro dokončení filmů.

East Doc Market nabízí individuální schůzky s mezinárodními hosty autorům projektů ve fázi pozdní produkce / postprodukce.

East Doc Interactive je workshopem zaměřeným na úskalí vývoje interaktivních dokumentárních projektů, stimuluje spolupráci mezi autory a potenciálními partnery, a v neposlední řadě nabízí networkingové příležitosti ať už v rámci East Doc Market, tak pitchingu interaktivních projektů v rámci East Doc Forum.

Součástí programu EDP je veřejná prezentace vybraných českých dokumentárních projektů ve fázi výroby / postprodukce Czech Docs… Coming Soon. Čeští producenti a režiséři zde prezentují své projekty zahraničním profesionálům.

Kontakt

East Doc Platform

Štěpánská 14
11000
Prague 1, CZ
https://dokweb.net/activities/east-doc-platform/2023/about
Mapa
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace