Česká republika

East Doc Platform

O společnosti

East Doc Platform (EDP) – největší akci pro středo a východoevropské dokumentaristy v Praze v březnu už pošesté představí Institut dokumentárního filmu. Akce zprostředkuje setkání více než 120 východoevropských režisérů a producentů, kteří hledají dramaturgickou, finanční a distribuční podporu, s více než 70 klíčovými zástupci světových TV stanic, distributory, zástupci sales, fondů a s festivalovými programátory, kteří naopak přijedou vybírat z těch nejslibnějších filmů a projektů ze střední a východní Evropy.
Akci pořádá Institut dokumentárního filmu při Mezinárodním festivalu dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět. Předností East Doc Platform je v regionu největší zastoupení klíčových mezinárodních dokumentárních profesionálů, se kterými se zde může v uvolněné a přátelské atmosféře osobně setkat každý z vybraných účastníků i akreditovaných observerů. East Doc Platform výjimečným autorským dokumentům pomůže v zaostření tématu a vizuálního stylu a v nalezení vhodných koprodukčních a distribučních partnerů. V rámci EDP se uskuteční klíčové aktivity IDF, včetně 17. EAST EUROPEAN FORA; 4. Laboratoře DOC TANK a 8. ročník PROJECT MARKETU.

Kontakt

East Doc Platform

Štěpánská 14
11000
Pague 1, CZ
Mapa
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace