UA, CZ

2023

26 min

Dokončený

Avitaminosis

Авитаминоз

Režie: Kateryna Ruzhyna

Synopse

The unfavorable situation of the labor market during the pandemic pushes Kateryna to work in a fraudulent call center that sells vitamins that promise “magical” success to its consumers. While this helped to survive financially, months of isolation, irritated customers and a common frustration took her into a vitamin deficiency, so-called avitaminosis.
The film is a journey into fragility and the search for healing and love in an increasingly suffocating world for young generations.

Články

True Story, epizoda 48: Avitaminóza
16. 1. 2023

True Story, epizoda 48: Avitaminóza

EAST SILVER Rozhovor TRUE STORY PODCAST ONLINE
Nicole J. Adelman hovořila s režisérkou Katerynou Ruzhynou o jejím krátkém dokumentu Avitaminóza, autoportrétu mladé ukrajinské filmařky hledající vysvobození v Gruzii. Snímek získal od IDF cenu Silver Eye na MFDF Ji.hlava 2022.
číst více
Cenu Silver Eye 2022 má krátkometrážní film Avitaminóza
28. 10. 2022

Cenu Silver Eye 2022 má krátkometrážní film Avitaminóza

EAST SILVER
Během slavnostního předávání cen na MFDF Ji.hlava byla v pátek 28. října udělena cena Silver Eye 2022 za nejlepší krátký film trhu East Silver snímku Avitaminóza režisérky Kateryny Ruzhyny.
číst více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace