EAST DOC PLATFORM

Přihlaste své projekty na East Doc Platform 2022

6. 9. 2021

Autor: IDF

Přihlašujte své dokumentární série, dlouhometrážní i interaktivní projekty na 11. ročník East Doc Platform, jenž se uskuteční 26. března – 1. dubna 2022 v Praze během festivalu Jeden svět. Uzávěrka pro přihlašování je 19. listopadu 2021.

East Doc Platform je největší platformou svého druhu umožňující navázat spolupráci s mezinárodními partnery v oblasti koprodukce, financování a distribuce dokumentárních projektů ze střední a východní Evropy. Každoročně se zde klíčoví producenti, televizní i festivaloví dramaturgové a distributoři z celého světa setkávají s dokumentaristy připravujícími své projekty.

Kdy: 26. března – 1. dubna 2022
Kde: Praha, ČR
Uzávěrka pro přihlašování: 19. listopadu 2021
>>PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ<<

Dlouhometrážní projekty jsou zvány na 21. ročník East Doc Fóra. Největší dokumentární pitchingové fórum ve středo- a východoevropském regionu zahrnuje také prezentaci transmediálních a VR projektů, jež jsou prezentovány pod hlavičkou East Doc Interactive.

Od roku 2001 bylo s přímou podporou East Doc Fóra dokončeno vice než 300 dokumentárních filmů, včetně oceňovaných snímků Over the Limit, Nová šichta, Až přijde válka, Sofia’s Last Ambulance, V síti, Jednotka intenzivního života, Ukrainian Sheriffs, Švéd v žigulíku nebo Brothers.

East Doc Market nabízí možnost setkání se zástupci mezinárodních fondů, televizí, distributorů a festivalů během předem sjednaných individuálních schůzek.

East Doc Platform pořádá Institut dokumentárního filmu ve spolupráci s Mezinárodním festivalem dokumentárních filmů s lidskoprávní tematikou Jeden svět.

Více informací včetně přihlašovacího formuláře najdete ZDE

Těšíme se na vaše projekty!

zpět na články
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace