East Doc Platform

East Doc Interactive

Kdy: 28. - 30. března 2023
Kde: Francouzský institut, Praha

Až pět vybraných interaktivních, cross-mediálních nebo VR/AR/MR projektů se představí v rámci East Doc Interactive workshopu a prezentace určené zahraničním profesionálům z oblasti digitálních médií a interaktivních webových projektů, zástupcům televizí, online médií, fondů a konzultantů na poli interaktivního vyprávění. East Doc Interactive je pětidenní workshop kombinovaný s networkingem. Tři nejpokročilejší projekty budou prezentovány během East Doc Interactive pitchingu v rámci East Doc Fóra, které je klíčovým místem pro vytváření nových partnerství, zajištění dalšího financování, ale i získání zpětné vazby co se týče mezinárodního trhu.

Prezentace je otevřená všem typům interaktivních projektů, zahrnující jakékoliv projekty s inovativním přístupem k příběhu, jeho zpracování a formě. Stejně tak je určena i pro projekty jak cross-mediální, rozvíjející nové možnosti vyprávění, lineární dokumenty s interaktivní webovou částí, webdocs, multimediální projekty i virtuální realitu. Projekty mohou být v jakékoliv fázi vývoje, produkce nebo post-produkce. Výzva není určena pro dokončené projekty. 

Vybrané projekty:
Fresh Memories (r. Volodymyr Kolbasa & Ondřej Moravec, prod. Ondřej Moravec & Robin Pultera, Czech Republic, UA)
The Life Beneath Our Feet (r. Thom Vander Beken, prod. Marc Goyens, BG)
Panel Program (Panel Program (r. Botond I. Tobai, Peter Becz, prod. András Szabó, HU)
Dream Screen (r. Johannes Krell, prod. Ayla Güney,  DE)
Humart (r. Michał Stankiewicz, prod. Justyna Nowak, PL, USA)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace