HU

2021

81 min

Dokončený

Colors of Tobi

Tobi színei

Režie: Alexa Bakony

Synopse

There is a tiny village in Hungary, where Éva and her family live. Her 16-year-old child recently came out as transgender and lives by his chosen name of Tobi. After the initial shock, the whole family comes together to support him. However, Éva is quietly suffocating from the idea of losing the girl she was raising. Tobi is determined to become a man biologically all while he struggles growing up. Éva is trying hard to be the mother her son needs while Tobi starts questioning the boundaries he set up for himself as a transgender man. 'Colors of Tobi' is an emotional tale of releasing and accepting.

Trailer

Články

Dokumentární pondělí: Colors of Tobi (25. 4.)
20. 4. 2022

Dokumentární pondělí: Colors of Tobi (25. 4.)

EAST SILVER
Nenechte si ujít Dokumentární pondělí v pražském kině Světozor 25. 4. ve 20:45. Promítneme emotivní film režisérky Alexy Bakony Colors of Tobi o složitosti hledání a přijetí vlastní identity. Projekce je English friendly.
číst více
Dokumentární pondělí: Colors of Tobi (7. 3.) - PŘESUNUTO
24. 2. 2022

Dokumentární pondělí: Colors of Tobi (7. 3.) - PŘESUNUTO

EAST SILVER
Přijďte 7. 3. ve 20:45 na Dokumentární pondělí v pražském kině Světozor, které přinese emotivní film režisérky Alexy Bakony Colors of Tobi o složitosti hledání a přijetí vlastní identity.
číst více
Nominace na ceny Silver Eye 2021 a poroty
11. 10. 2021

Nominace na ceny Silver Eye 2021 a poroty

EAST SILVER
IDF udělí na 25. ročníku MFDF Ji.hlava (26.-31. října 2021) cenu Silver Eye nejlepším krátkometrážním a celovečerním dokumentárním filmům ze střední a východní Evropy v rámci trhu East Silver. Podívejte se na nominace a poroty.
číst více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace